Rejuvance-logo

 

Masaż Rejuvance

 

jest nową alternatywą dla zabiegów liftingujących twarz. Łączy w sobie akupresurę, masaż chiński, drenaż limfatyczny i szereg innych.
Metoda opiera się na technikach masażu uwalniających tkankę łączną i odblokowującym mięśnie twarzy przykurczone z powodu stresu, zmęczenia, frustracji, złości czy smutku.
Zabieg Rejuvance może pomóc w zmniejszeniu blizn, zmarszczek, porażeniach twarzy, asymetrii. Wpływa na poprawę snu, oddychania, równoważy układ nerwowy, uwalnia od migreny, bólów głowy, lęku, podnosi poczucie własnej wartości i dobrego samopoczucia, sprawia, że twarz staje się szczęśliwa.
Masaż składa się z sześciu godzinnych sesji. Każda z nich rozwiązuje inny problem i działa na inny obszar: twarzy, głowy, szyi, klatki piersiowej i ramion.
Metoda Rejuvance jest łagodna i w żadnym wypadku nie zaszkodzi zdrowej osobie. Będzie dawała widoczny efekt estetyczny w zależności od wieku, zdrowia, typu skóry, głębokości zmarszczek i indywidualnych cech fizjologicznych organizmu.
Efekt Rejuvance na poziomie fizycznym jest porównywalny do działania operacji liftingu twarzy, jednakże bez ryzyka efektów ubocznych, które są związane z interwencją chirurgiczną.